ECS SOLAR; Alüminyum profil üretimi konusunda 2003 yılından bu yana Türkiye’nin önde gelen firmalarından olan ALTİM Alüminyum ve Solar sistemler konusunda yüksek tecrübeye sahip mühendislerin iş birliği ile kurulmuştur.

Dünyanın en hızlı gelişen pazarlarından olan Türkiye fotovoltaik pazarında bir bütün olarak, kullanıcılar ve yatırımcılar için doğru, hızlı, kaliteli ürün ve hizmetler sunmakta ; yatırımcının ihtiyaçlarına yönelik olarak çözümler üretmektedir.

ECS Solar; Projenin planlanması, malzeme tedariki, uygulaması ve sürdürülebilirliğini kapsayacak şekilde anahtar teslim hizmetler sunmaktadır.Anahtar teslimi Güneş enerji santrali kurulumu kapsamında çözüme yönelik Hizmetlerimiz;

- Danışmanlık, Proje ve Saha Geliştirme
- Mühendislik ve Fizibilite Çalışmaları
- Projelendirme
- Gerekli Onayların Alınması
- Malzeme Tedariği ve Lojistik
- Saha Kurulumu
- Tedaş Kabülleri
- Devreye Alma
- Kalite Kontrol
- İşletme, Bakım ve Onarım

Proje takvimine uygun olarak yürütülen ürün ve hizmet tedariki, uygulamanın zamanında tamamlanması açısından oldukça önemlidir. Projenin gereksinimlerine uygun doğru ürün tedariği, gerekli lojistik organizasyonlarının ve doğru uygulamaların yapılması tarafımızdan profesyonelce yönetilmektedir. Ayrıca ürünlerimizin kalite kontrolü her projede ayrıca yapılmaktadır.

Sorumluluğumuzdaki tasarım ve uygulamalarda doğru projelendirme ve doğru mühendislik yaklaşımı ile hareket etmekteyiz. İyi planlanmış bir projenin hem zamanı doğru kullanmak hem de en uygun ekonomik şartları sağlamak adına ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Uzmanlığımız ve partnerlerimizin deneyimleri sayesinde son derece başarılı tasarımları, planlama örneklerini ve mühendislik uygulamalarını müşterilerimize sunabilmekteyiz.

Tüm uygulamalarımızda işçi sağlığı ve güvenliği konusunda hassasiyet gösterilmektedir. Kendi bünyemizde bulundurduğumuz uygulama ekibimiz uluslararası deneyime ve etkileyici bir birikime sahiptir. Bu sayede müşterilerimize en kaliteli uygulama hizmetlerini optimum fiyatlarla sunabilmekteyiz.

Test

Form Gönderimi

Tamam

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN